دسترسی سریع

21

 3

4_2

تسریع در ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها

اطلاعیه بسیار مهم

پژوهشگران گرامی به نکات زیر توجه فرمایند.
1. یازدهمین همايش کنفرانس بین المللی پژوهش هاي مديريت و علوم انساني در ايران روز پنجشنبه 17 فروردین ماه 1402 از ساعت  13 تا 20  برگزار می شود. اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

2. پژوهشگران ارجمند دارای مقاله پذیرفته شده به صورت ارایه شفاهی که تمایل به سخنرانی در کنفرانس دارند در اسرع وقت نسبت به ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها حداکثر تا ساعت 24 روز دوشنبه 16 فروردین ماه 1402 اقدام و نسبت به تکمیل و ارسال فرم پاورپوینت سخنرانی به خط ایتا / تلگرام 09017242753 اقدام نمایند.

3. سایر ثبت نام کنندگان و دارندگان مقالات پذیرفته شده نیز حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه 18 فروردین ماه 1402 نسبت به ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها اقدام نمایند.

4. امکان دریافت گواهی شرکت و گو اهی نامه بین المللی Oxford  Cert Universal به صورت فیزیکی، هولوگرام دار و قابل استعلام برای دارندگان مقالات پذیرفته شده و شرکت کنندگان بدون مقاله فراهم می باشد؛ برای دریافت گواهی مزبور در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به صفحه کاربری خود؛ نوع ثبت نام را شرکت بدون مقاله انتخاب و در بخش خدمات ویژه گزینه Oxford  Cert Universal  را به دلخواه انتخاب کنید.

6. برای نمایه مقاله خود در SID و دریافت گواهی نمایه SID لازم است که پس از ورود به صفحه کاربری خود؛ در بخش خدمات ویژه گزینه نمایه SID  را به تعداد مقالات مورد نظر انتخاب کنید.

 


یک شنبه 23 مرداد 1401 (7 ماه قبل)